Niezawodny deweloper

Cechuje nas niezawodność, rzetelność i terminowość. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym oraz kompetentnych pracowników. Współpracujemy ze starannie wyselekcjonowanymi i sprawdzonymi podwykonawcami.

Zobacz więcej

Zagórskie
Osiedle

Zagórskie Osiedle to osiedle wolnostojących domów jednorodzinnych zlokalizowane w miejscowości Zagórze (powiat wielicki, gmina Niepołomice, województwo małopolskie).


Zobacz więcej

Budujemy domy jednorodzinny wolnostojące i w zabudowie szeregowej - Kraków - Wieliczka - Niepołomice - Regulice Dlaczego My?

Domatio - Wieloletnie doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji przedsięwzięć budowlanych poparte wieloma udanymi realizacjami i pozytywnymi opiniami naszych klientów. Zdobyta praktyka i specjalistyczna wiedza naszych pracowników wpływają na solidność, rzetelność oraz terminowość wykonywanych prac budowlanych. Na etapie realizacji inwestycji współpracujemy jedynie ze starannie wyselekcjonowanymi i renomowanymi partnerami o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym.Domatio - Elastyczność i indywidualne podejście do klienta.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy człowiek ma inne potrzeby, pragnienia i oczekiwania. Dbamy z dużą starannością o to, aby uwzględnić je podczas współpracy z każdym naszym klientem. Nasze domy budujemy w technologii tradycyjnej przy użyciu pustaków, jednak na życzenie klienta stawiamy też domy pasywne czy energooszczędne. W przypadku nowo powstających domów nasi klienci mają możliwość decydowania o zastosowanych materiałach, typie ogrzewania, kolorze okien czy elewacji. Wybudowanie domu to żaden problem dla firmy budowlanej. Prawdziwa sztuką jest wybudowanie takiego domu, który z jednej strony będzie odzwierciedleniem wszystkich Twoich marzeń i planów, a z drugiej–będzie spełniał wszystkie Twoje potrzeby.Domatio - Różnorodna oferta domów jednorodzinnych

Niektórym z nas zależy na posiadaniu domu na wsi z przestronną działką i dużym ogrodem, a innym – na kameralnym domku położonym na obrzeżach miasta. Dlatego nasza oferta to szeroki wachlarz różnorodnych propozycji, wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Budujemy domy według projektów firmy Archon, ale nie tylko. Budowane przez nas domy znajdują się na działkach o powierzchni od 2 do 20 arów. Różnią się kształtem, rozkładem pomieszczeń i powierzchnią. W naszej ofercie znajdują się także domy, które spełniają warunki programu MDM.Domatio - Elastyczność i indywidualne podejście do klienta.

Nie budujemy byle czego. Troszczymy się o najwyższą jakość wykonania na każdym etapie budowy. Przywiązujemy uwagę do szczegółów. Stosujemy sprawdzone i wytrzymałe materiały. Prace budowlane prowadzimy zgodnie z obowiązującymi polskimi normami oraz potrzebami techniczno-budowlanymi pod nadzorem kierownika budowy. Wszystkie wybudowane przez nas domy obejmujemy gwarancją.Domatio - Konkurencyjne ceny

Zapewniamy przystępne i konkurencyjne ceny. Stawiamy domy na każdą kieszeń przy zachowaniu najwyższej jakości robót budowlanych.

Oferujemy domy w podwyższonym stanie deweloperskim już od 339 tys. zł. brutto. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że to możliwe!